Liigu edasi põhisisu juurde

Soome ja Eesti gaasisüsteemi operaatorid (TSOd), Gasgrid Finland Oy ja Elering AS, korraldavad avaliku konsultatsiooni seoses Balticconnectori võimsuse jaotamise mehhanismi analüüsiga - konsultatsioon on avatud kuni 17. maini.

Allpool manuses TSOde analüüs gaasi ülekandevõimsuse jaotamise mehhanismide kohta koos avaliku konsultatsiooni küsimustikuga.

TSOd kutsuvad turuosalisi arvamust avaldama, milline võimsuse jaotamise mehhanismi valik on nende töö seisukohalt eelistatud. Kuidas hindavad turuosalised, eriti bilansihaldurid ja LNG terminali kasutajad, ülekoormuse ohtu Balticconnectoris ja selle võimalikke mõjusid nende otsustele terminali kasutamisel?

Kirjalikud arvamused saata palun järgmistele e-posti aadressidele: customerservice@gasgrid.fi ja airi.noor@elering.ee. Palun lisage sõnumi päisele "BC CAM Hearing May 2023". Arvamust avaldavad osapooled peavad eraldi teatama, kas nende arvamus või selle osa on konfidentsiaalne teave, mida ei tohi TSOde veebisaitidel avaldada. TSOdel on õigus saadud arvamused saata vastavatele riiklikele regulatiivsetele asutustele (NRAd). Palun esitage oma kirjalikud arvamused inglise keeles.