Liigu edasi põhisisu juurde

Juhatus

Taavi Veskimägi

Taavi Veskimägi

Juhatuse esimees

71 51 221
Taavi.Veskimagi@elering.ee

Peep Soone

Peep Soone

Juhatuse liige, finantsjuht

71 51 221
Peep.Soone@elering.ee

Kalle Kilk

Kalle Kilk

Juhatuse liige, varahaldusjuht

71 51 221
Kalle.Kilk@elering.ee

Kommunikatsioonijuht

Ain Köster

Ain Köster

+372 71 51 368
+372 56 52 155
Ain.Koster@elering.ee

Kätlin Klemmer

Kommunikatsioonispetsialist

71 51 209
Katlin.Klemmer@elering.ee

Personalijuht

Kerli Leppoja

Kerli Leppoja

Marion Jehe-Paisnik

Personalispetsialist

71 51 156
Marion.Jehe-Paisnik@elering.ee

Strateegiajuht

Karl Kivinurm

Juriidiline talitus

Karin Täär

Karin Täär

Talituse juhataja

71 51 381
Karin.Taar@elering.ee

Anneli Teelahk

Jurist

71 52 271
Anneli.Teelahk@elering.ee

Taavi Vospert

Jurist

71 51 255
Taavi.Vospert@elering.ee

Katrin Roosmaa

Jurist

71 51 152
Katrin.Roosmaa@elering.ee

Grete-Maarja Stelmak

Liina Allikmäe

Nooremjurist

71 51 385
Liina.Allikmae@elering.ee

Ene Antik

Maateenuste spetsialist

71 51 163
Ene.Antik@elering.ee

Taastuvenergia talitus

River Tomera

Talituse juhataja

71 51 349
River.Tomera@elering.ee

Liis Kilk

Taastuvenergia analüütik

71 51 243
Liis.Kilk@elering.ee

Vreni Veskimägi

Biometaani valdkonna projektijuht

71 51 171
Vreni.Veskimagi@elering.ee

Energiaturgude osakond

Elis Paas

Elis Paas

Osakonna juhataja

71 51 248
Elis.Paas@elering.ee

Airi Noor

Energiaturgude analüütik

71 51 391
Airi.Noor@elering.ee

Kaisa Jette Särekanno

Energiaturgude nooremanalüütik

71 51 149
Kaisa.Sarekanno@elering.ee

Bilansitalitus

Marie Kalmet

Marie Kalmet

Talituse juhataja

71 51 224
Marie.Kalmet@elering.ee

Natalja Morozova

Süsteemiteenuste analüütik

71 51 214
Natalja.Morozova@elering.ee

Kristofer Vare

Bilansi analüütik

71 51 216
Kristofer.Vare@elering.ee

Energiaturu arendusjuht

Erkki Sapp

Energiaturu arendusjuht

71 51 346
Erkki.Sapp@elering.ee

Tarkvõrgu talitus

Georg Rute

Digitaliseerimise arendusjuht/ talituse juhataja kohusetäitja

71 51 323
Georg.Rute@elering.ee

Kaija Valdmaa

Estfeedi projektijuht

71 51 177
Kaija.Valdmaa@elering.ee

Energiasüsteemi juhtimiskeskus

Märt Allika

Märt Allika

Juhtimiskeskuse juhataja

71 51 231
Mart.Allika@elering.ee

Monica Visnapuu

Süsteemiadministraator

71 51 257
Monica.Visnapuu@elering.ee

Arvi Jõemets

Gaasisüsteemi juhtimise ekspert

71 51 172
Arvi.Joemets@elering.ee

Režiimitalitus

Eero Ülavere

Püsitalitluse ekspert

71 51 301
Eero.Ulavere@elering.ee

Kristina Kiivramees

Püsitalitluse planeerija

71 51 259
Kristina.Kiivramees@elering.ee

Kristjan Vilgo

Püsitalitluse planeerija

71 51 244
Kristjan.Vilgo@elering.ee

Gunnar Pallas

Püsitalitluse planeerija

71 51 321
Gunnar.Pallas@elering.ee

Karin Maria Lehtmets

Püsitalitluse planeerija

71 51 176
Karin.Lehtmets@elering.ee

Veiko Aunapuu

Regionaalse talitluskindluse spetsialist

71 51 161
Veiko.Aunapuu@elering.ee

Jelena Pilvet

Gaasisüsteemi juhtimise spetsialist

71 51 173
Jelena.Pilvet@elering.ee

Dispetšertalitus

Jan Lukki- Lukin

Jan Lukki-Lukin

Talituse juhataja

71 51 225
Jan.Lukki-Lukin@elering.ee

Raamatupidamistalitus

Tamara Kovagina

Tamara Kovagina

Pearaamatupidaja

71 51 219
Tamara.Kovagina@elering.ee

Marika Muilas

Pearaamatupidaja asetäitja

71 51 153
Marika.Muilas@elering.ee

Irina Butajeva

Raamatupidaja

71 51 212
Irina.Butajeva@elering.ee

Siivi Sedrik

Raamatupidaja

71 51 378
Siivi.Sedrik@elering.ee

Juhtimisarvestuse talitus

Sirli Söömer

Talituse juhataja

71 51 333
Sirli.Soomer@elering.ee

 

Nele Tatar

Investeeringute analüütik

71 51 399
Nele.Tatar@elering.ee

Urmas Kriisa

Finantsist

71 51 252
Urmas.Kriisa@elering.ee

Peep Teral

Eelarvejuht

71 51 203
Peep.Teral@elering.ee

Infotehnoloogia osakond

IT taristu talitus

Alland Parman

Alland Parman

Talituse juhataja

71 51 130
Alland.Parman@elering.ee

Alo Väli

IT hooldusspetsiaist

71 51 398
Alo.Vali@elering.ee

Viktor Koljada

IT hooldusspetsialist

71 51 129
Viktor.Koljada@elering.ee

Maiko Taelma

Süsteemiadministraator

71 51 380
Maiko.Taelma@elering.ee

Kersti Lang

Süsteemiadministraator

71 51 302
Kersti.Lang@elering.ee

Tarkvara arenduse talitus

Mikk Välja

Talituse juhataja

71 51 549
Mikk.Valja@elering.ee

Martin Vohla

Projektijuht-analüütik

Martin.Vohla@elering.ee

Liivia Mahlapuu

Projektijuht-analüütik

Liivia.Mahlapuu@elering.ee

Scada talitus

Aivar Sarv

Talituse juhataja

71 51 213
Aivar.Sarv@elering.ee

Tõnis Karel

Süsteemiadministraator

71 51 253
Tonis.Karel@elering.ee

Alvar Leppik

Süsteemiadministraator

71 51 258
Alvar.Leppik@elering.ee

Haldustalitus

Olavi Mätik

Olavi Mätik

Talituse juhataja

71 51 204
Olavi.Matik@elering.ee

Kersti Prei

Assistent

71 51 221
Kersti.Prei@elering.ee

Aivi Eller

DHS valdkonna spetsialist

71 51 249
Aivi.Eller@elering.ee

Kaidi Tikerperi

Dokumendihaldur

71 51 523
Kaidi.Tikerperi@elering.ee

Jana Timmer

Sekretär

71 51 222
Jana.Timmer@elering.ee

Kalle Norma

Liitumiste talitus

Mirjam Pihlak

Mirjam Pihlak

Talituse juhataja

71 51 309
Mirjam.Pihlak@elering.ee

 

Ly Alaver

Projektiassistent

Ly.Alaver@elering.ee

Tanel Drenkhan

Liitumiste projektijuht

71 51 211
Tanel.Drenkhan@elering.ee

Karl Kürsa

Liitumiste projektijuht

71 51 393
Karl.Kursa@elering.ee

Sander Sorts

Liitumiste projektijuht

71 51 157
Sander.Sorts@elering.ee

Andres Malõšev

Liitumiste projektijuht

Andres.Malosev@elering.ee

Projektijuhtimise osakond

Vladimir Antson

Vladimir Antson

Osakonna juhataja

71 51 308
Vladimir.Antson@elering.ee

Energiasüsteemi planeerimise talitus

Oleg Tšernobrovkin

Talituse juhataja

71 51 207
Oleg.Tsernobrovkin@elering.ee

Võrguhalduse osakond

Mart Landsberg

Mart Landsberg

Osakonna juhataja

71 51 245
Mart.Landsberg@elering.ee

Alajaamade käidu talitus

Heldur Karjaherm

Heldur Karjaherm

Talituse juhataja

71 51 242
Heldur.Karjaherm@elering.ee

Liinide käidu talitus

Andrus Veeleid

Andrus Veeleid

Talituse juhataja

71 51 510
Andrus.Veeleid@elering.ee

EstLinkide käidu talitus

Reigo Haug

Reigo Haug

Talituse juhataja

71 51 229
Reigo.Haug@elering.ee

Gaasivõrgu käidu talitus

Vambola Randmaa

Vambola Randmaa

Talituse juhataja

71 51 128
Vambola.Randmaa@elering.ee

Tehnoloogia osakond

Marko Tamm

Marko Tamm

Osakonna juhataja

71 51 371
Marko.Tamm@elering.ee

Releekaitse ja automaatika talitus

Andrus Reinson

Andrus Reinson

Talituse juhataja

71 51 326
Andrus.Reinson@elering.ee

Nõukogu

Timo Rajala

Nõukogu esimees.
Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Auditikomitee

Timo Tatar

Auditikomitee esimees.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetika osakonna juhataja

Tarmo Porgand

Rahandusministeeriumi riigivara osakonna juhataja asetäitja

Indrek Kasela

AS PRFoods juhatuse liige

Toomas Põld

Ettevõtja

Timo Rajala

Nõukogu esimees.
Ettevõtja, Pohjolan Voima OY endine tegevjuht.

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Hooldustööd Uudis Lihtlehekülg